Zeszyty Norymberskie nr 3

16-09-2022

3 numer Zeszytów Norymberskich - wrzesień 2022

Wstęp

            Oddajemy w Państwa ręce trzeci numer Zeszytów Norymberskich. Jego zawartość odzwierciedla pracę Poselskiej Komisji Śledczej działającej pod przewodnictwem Posła na Sejm RP Grzegorza Brauna w okresie od 8 kwietnia do 8 lipca 2022. Przypomnijmy, że Komisja funkcjonuje w polskim Sejmie w ramach Zespołu Parlamentarnego ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z Covid-19, a jej nazwa spopularyzowana to – Norymberga 2.0. Nie jest to nazwa ani trochę przesadzona, jeżeli chodzi o skalę przestępstw, jeszcze na pewno daleko mniejszą niż w czasie II wojny światowej, ale już z pewnością masową. Jest też właściwa ze względu na źródła ideologiczne, z których wypływają ludobójcze działania. A są to: ubóstwienie wszechwładzy państwa biorące początek w protestantyzmie, pragmatyzm podporządkowujący bez reszty cele duchowe celom doczesnym i oczywiście ateizm posiadający wiele postaci, od nienawistnego zaprzeczania prawom nadanym ludzkości przez Stwórcę po dowolne naginanie ich do własnych potrzeb w rozmaitych wydaniach panteizmu. Tym wszystkim wynaturzeniom podlega dzisiejsza nauka i medycyna.

            Na tym tle na swoistych Dawidów wobec globalistycznych Goliatów wyrastają postacie lekarzy i nauczycieli, których historię ścierania się z systemem segregacji sanitarnej prezentujemy poniżej. Z powodu swojego oporu życia nie utracili, choć oczywiście mogli stracić i życie: po posłusznym przyjęciu genetycznego preparatu oferowanego jako szczepionka przez tzw. ministra zdrowia. Niemniej jednak pamiętajmy, że poznajemy ich perypetie w kontekście ponad dwustu tysięcy tzw. zgonów nadmiarowych w Polsce, w obliczu drastycznej kumulacji samobójstw wśród dzieci i młodzieży oraz kaskadowego wzrostu problemów psychicznych wśród całej populacji.

            Norymberga dla tych, którzy tak w Polsce, jak i na Świecie dokonują zbrodni – od tych, którzy mogą się wypowiedzieć w imieniu nieżyjących i poszkodowanych!  

                                                                                        Piotr Heszen

Pobierz Zeszyty Norymberskie nr 3

 

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej