Akcja SANEPID+ czyli #RozliczaMY Sanepid w Polsce

09-09-2022

Ogólnopolska Akcja SANEPID+ to inicjatywa podjęta przez środowisko Konfederacji Korony Polskiej przy współpracy z Fundacją Polskie Veto oraz projektem Norymberga 2.0.

▶️ W dniu 8 września 2022 roku w całej Polsce odbyła się Akcja SANEPID+, która dotyczyła tematu: „Rozliczenie nadużyć Sanepidów w czasie pandemii w świetle orzecznictwa Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego. Rozliczenie akcji #OtwieraMY. Relacje z konferencji prasowych pod Wojewódzkimi Stacjami Sanitarno-Epidemilogicznymi”.

▶️ To także doskonała okazja do zamknięcia jednego z etapów działalności Fundacji Polskie Veto w ramach akcji #OtwieraMY i jeszcze lepsza okazja do przyczynienia się, aby urzędnicy, którzy działali na podstawie bezprawnych rozporządzeń ponieśli konsekwencje, o co zatroszczy się projekt Norymberga 2.0.

▶️ Fundacja Polskie VETO do Akcji SANEPID+ przygotowała i wysłała zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez wielu urzędników na terenie wszystkich 16 województw. Także TY możesz dołączyć do sprawy w charakterze współzawiadamiającego oraz pokrzywdzonego.

DOŁĄCZ DO NAS, ABY ROZLICZYĆ TYCH URZĘDNIKÓW‼️‼️‼️

▶️ Pobierz gotowe pismo/wniosek o dołączenie do postępowania jako osoba pokrzywdzona:

ZGŁOSZENIE SIĘ JAKO OSOBA POKRZYWDZONA.DOCX

▶️ Instrukcja jak wypełnić pismo/wniosek, dostępna poniżej wraz z adresami prokuratur:

INSTRUKCJA WYPEŁNIENIA PISMA.PDF

 

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej