Polacy zjednoczeni wobec sanitarnych terrorystów

25-08-2022

Protest przeciwko nowemu rozporządzeniu

Norymberga 2.0 uczestniczyła w proteście przed siedzibą Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie w czwartek 25 sierpnia 2022. Kręcą tam na wolnych Polaków kolejny sznur sanitarny w postaci projektu nowego rozporządzenia, pozwalającego izolować i szczepić na siłę.

Przedstawiciele Norymbergi znaleźli się obok szyldów wielu innych organizacji społecznych. Tak liczne ich zgromadzenie można uznać za wielki sukces środowisk wolnościowych. Dało się zauważyć: Konfederację Korony Polskiej, Niezależny Związek Zawodowy Wolność i Godność, Stowarzyszenie Stop NOP, Watahy Głosu Obywatelskiego, Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla wolności”, Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Partię KORWIN, Fundację Nowe Spektrum, Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń, Medyków Nadziei. Pojawiły się również media niezależne, w osobie na przykład red. Karola Plewy z telewizji wRealu24.

Interwencji poselskiej asystował nasz kolega, prezes Fundacji Polskie Veto, Adam Kania. Poniżej film z Panem Posłem Grzegorzem Braunem – i nie tylko z nim.

Piotr Heszen

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej