Pani strzykawkowa bojąca się trudnych pytań

20-06-2022

Przedstawiciele Fundacji Polskie Veto, która jest operatorem projektu Norymberga 2.0, stawili się w Bielsku Białej na rozprawę p. Konrada Kaczmarczyka.

Sprawę karną z art. 191 par. 1 KK wytoczyła mu pielęgniarka podająca jego córce eksperymentalny preparat zwany dla zmylenia przeciwnika „szczepionką”. Ponieważ  ojciec zadawał wiele pytań dotyczących specyfiku i nie otrzymywał na nie odpowiedzi, do których ma prawo, powiedział, że złoży w tej sprawie pismo do prokuratury. Nie w ciemię bita pani strzykawkowa, uznając, że najlepszą obroną jest atak, czym prędzej sama złożyła donos, oskarżając rodzica o groźbę karalną.  

 Sąd odrzucił wniosek Fundacji Polskie Veto o możliwość wystąpienia na rozprawie w charakterze strony społecznej, ale nie pozbył się w ten sposób naszych kolegów. Na zdjęciu – Adam Kania i mec. Michał Molenda, po akcji, a pośrodku nich p. Konrad. O dalszym ciągu jego sprawy będziemy informować.

 A dla zainteresowanych szczegółami – relacja video.

 Piotr Heszen

 

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej