Międzynarodowi detektywi pandemiczni

28-05-2022

Minister Niedzielski z kompanami udał się do Genewy na 75 Światowe Zgromadzenie Zdrowia WHO, a w ślad za nim podążyli nasi przedstawiciele: Włodzimierz Skalik, prof. Ryszard Zajączkowski i dr Marcin Sowiński.

Można ich nazwać międzynarodowymi detektywami pandemicznymi, bo przestępcze rokowania, którym się przysłuchują mrożą krew w żyłach. Podczas obrad WHO (22-28 maja 2022) urabiana jest forma totalitaryzmu sanitarnego, pozbawiająca narody suwerenności i przekazująca władzę w ręce tej prywatnej organizacji! Dzieje się to przy aplauzie większości przybyłych tam „delegacji” – z Niedzielskim na czele. Posłuchajmy, o czym informują nasi wysłannicy. Zwróćmy także uwagę na zawiązującą się, również z ich udziałem, współpracę międzynarodową zwróconą przeciwko bogatym tyranom i ich lokajom. Poniżej jedna z genewskich konferencji prasowych, inne na tym samym profilu FB.   

 

Piotr Heszen

 

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej