Wywiad z koordynatorem w TV Polska

05-11-2021

Kolejna porcja informacji na temat projektu Norymberga 2.0 prosto z kanału TV Polska w wywiadzie przeprowadzonym z koordynatorem projektu, Adamem Kania.

O czym rozmawialiśmy? Wszyscy, którzy przyczynili się do ludobójstwa, zarówno zza biurka jak i w białym kitlu, muszą zostać rozliczeni. Rozpoczynay archiwizację dowodów do projektu Norymberga 2.0 - ocena kalibru prawnego ze względu na poniesioną krzywdę, będzie dokonywał nasz zespół prawny. Finalnie wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane.

Omówiliśmy także transparentność rozliczenia środków ze zbiórki na działalność Grzegorza Brauna rozpoczętej na skutek ukarania posła karą odebrania mu ponad 90000zł uposażenia.

A także zapowiedź: 15 listopada inauguracyjne otwarcie Poselskiej Komisji Śledczej wraz z gośćmi specjalnymi, takimi jak: dr Reiner Fuelmich (niemiecki prawnik).

Projekt Norymberga 2.0 współpracuje już między innimi z Fundacją Nowe Spektrum Grzegorza Płaczka, ale otwarci jestemśmy na oficjalną współpracę z innymi grupami o podobnej działalności.

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej